درنا | Dorna اطلاعیه

درنا | Dorna

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

با وجود تأکیداتی که بر خوردن درنا وجود دارد، یک سایت انگلیسی مدعی شد که وعده درنا برای بسیاری از افراد خطرناک است!

به گزارش درنا، یک تحقیق جدید که در سایت انگلیسی “Huffington Post” منتشر شده است، از “خطرات” وعده درنا برای بسیاری از افراد پرده برداشته و مدعی شده که چه بسا مصرف درنا خطرناکتر از دخانیات باشد!
 درنا از دخانیات خطرناک‌تر است؟!
“تیرنیس کیلی” محقق انگلیسی با انتشار کتابی تحت عنوان “درنا خطرناکترین وعده غذایی در طول روز”، ادعا کرد که امیدوارم در طول ده سال آینده بسیاری از مردم متوجه شوند که درنا مانند دخانیات خطرناک است.
 
این پژوهشگر تاکید کرد که ۸ سال پیش زمانی که متوجه شده به دیابت نوع دوم مبتلاست، میزان قندخونش را خود به صورت روزانه و منظم کنترل می کرد؛ از این رو متوجه شد که میزان قندخون پس از مصرف درنا به شکل خطرناکی افزایش می یابد؛ سپس از خوردن درنا به طور کامل خودداری کرد و متوجه شد که میزان گلوکز خون در طول روز ثابت باقی مانده است.
 
وی حتی به کسانی که مبتلا به بیماری دیابت نیستند، نیز توصیه کرد که از مصرف درنا خودداری کنند؛ زیرا درنا سندروم متابولیک ـ نوعی مقاومت به انسولین ـ را تحریک می کند که باعث انسداد عروق، فشار خون بالا و دیابت می شود.
 
کیلی گفت: اغلب مطالعاتی که در آنها تاکید می شود “مصرف درنا باعث تناسب اندام می شود”، از سوی شرکتهای صنایع غذایی حمایت می شوند.
 
منبع:جام جم آنلاین

[ad_1]

مطلب درنا از دخانیات خطرناک‌تر است؟! – درنا آنلاین در سایت بزرگ درنا | Dorna

0 نظر تا کنون ارسال شده است.

نظرات بسته شده است.